chincona سرگرمی سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

chincona: سرگرمی سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نتیجه دادگاه CAS به‌زودی مشخص می‌شود/ نشانه ما کمک به تیم ملی است ، گرشاسبی

سرپرست کلوب پرسپولیس می‌گوید کمک به تیم ملی یکی از اولویت‌های این تیم است ولی باید شرایطی فراهم شود تا باشگاه‌ها نیز متضرر نشوند. او هم‌چنین از اعلام نتیجه دادگ

نتیجه دادگاه CAS به‌زودی مشخص می‌شود/ نشانه ما کمک به تیم ملی است ، گرشاسبی

گرشاسبی: نتیجه دادگاه CAS به زودی مشخص می شود/ نشانه ما کمک به تیم ملی است

عبارات مهم : برانکو

سرپرست کلوب پرسپولیس می گوید کمک به تیم ملی یکی از اولویت های این تیم است ولی باید شرایطی فراهم شود تا کلوب ها نیز متضرر نشوند. او هم چنین از اعلام نتیجه دادگاه CAS، در تایید یا تایید نشدن محرومیت کلوب در نقل و انتقالات، ظرف چند روز آینده خبر داد.

به گزارش ایسنا، حمیدرضا گرشاسبی، سرپرست کلوب پرسپولیس، در حاشیه تمرین امروز (جمعه) این تیم و در جمع خبرنگاران، گفت: یکی از نشانه های مهم ما کمک به تیم ملی است ولی هنوز برنامه ای به دست ما نرسیده هست. زمانی که برنامه تیم ملی به ما ابلاغ شود حتما جلسه ای را با کادر فنی تشکیل خواهیم داد و آن را بررسی می کنیم و بعد از آن جلسه ای با فدراسیون برگزار می کنیم تا هم کلوب ضرر نکند هم به تیم ملی کمک شود.

نتیجه دادگاه CAS به‌زودی مشخص می‌شود/ نشانه ما کمک به تیم ملی است ، گرشاسبی

او هم چنین راجع به تمدید قرارداد برانکو نیز بیان کرد: ما روز یک شنبه جلسه نهایی را با برانکو برگزار می کنیم و مشکلی هم نیست. به امید خدا این تمدید انجام خواهد شد. برانکو نیز با انگیزه به کارش ادامه می دهد.

گرشاسبی در مورد این که آیا احتمال این وجود دارد که پرسپولیس بتواند بازیکنی در پنجره نقل و انقلات جذب کند؟ بیان کرد: ما یک وکیل سوئدی استخدام کردیم و کار ما در دادگاه CAS در حال پیگیری است و نتیجه آن هم تا ۳ تا ۴ روز آینده مشخص خواهد شد. از طرفی دیگر خود ما نیز به دنبال این هستیم که با کلوب ریزه اسپور یک نشست برگزار کنیم تا این مسئله را حل کنیم. نشانه امسال ما حضور در فینال لیگ قرمانان آسیاست که امیدوارم با حل این مسئله شرایط جهت رسیدن به نشانه مان فراهم شود. ما می خواهیم این مسئله را حل کنیم تا اگر برانکو بازیکنی را خواست بتوانیم آن را جذب کنیم.

سرپرست کلوب پرسپولیس می‌گوید کمک به تیم ملی یکی از اولویت‌های این تیم است ولی باید شرایطی فراهم شود تا باشگاه‌ها نیز متضرر نشوند. او هم‌چنین از اعلام نتیجه دادگ

سرپرست کلوب در مورد انجام بازی در زمین بی طرف در برابر تیم های عربستانی هم گفت: هیات رییسه اجرایی نظرش این بود که همه بازی ها باید رفت و برگشت و در زمین های خودی باشد ولی دبیرکل فدراسیون فوتبال آسیا نظر دیگری دارد. به همین علت شنبه جلسه اضطراری را در فدراسیون فوتبال با حضور همه دستگاه های مربوطه و مدیران عامل کلوب های حاضر در لیگ قهرمانان امسال برگزار می کنیم.

او در مورد گزینش عرب به عنوان معاون اداری- پشتیبانی کلوب نیز، گفت: از لحاظ قانونی این پست سازمانی باید پر می شد تا امورات کلوب از لحاظ قانونی درست انجام شود. عرب، یکی از مدیران کارکشته وزارت ورزش است که به ما کمک خواهد کرد.

واژه های کلیدی: برانکو | دادگاه | پرسپولیس | پرسپولیس | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz