chincona سرگرمی سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

chincona: سرگرمی سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات زنگ خطر عربستان جهت کشور عزیزمان ایران

فدراسیون فوتبال عربستان به تازگی از تمامی هواداران تیم‌های این کشور درخواست کرده که همراه با خانواده‌های‌شان راهی ورزشگاه‌ها شوند. 

زنگ خطر عربستان جهت کشور عزیزمان ایران

زنگ خطر عربستان جهت ایران

عبارات مهم : ایران

فدراسیون فوتبال عربستان به تازگی از تمامی هواداران تیم های این کشور درخواست کرده که همراه با خانواده های ارزش راهی ورزشگاه ها شوند.

به گزارش خبرآنلاین؛ تا همین فصل گذشته مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا و یا حتی در بازی های ملی برابر تیم های عربی، بزرگ ترین دل خوشی فوتبال کشور عزیزمان ایران حضور پرشور تماشاگران ایرانی در استادیوم ها و البته حضور نسبتا کم رنگ اعراب در استادیوم های خودشان بود. اتفاقی که بیش از هرچیز دیگری از محروم شدن تیم های ایرانی جهت میزبانی از تیم های عربی ضربه خورد. با حضور تماشاگران در استادیوم ها، وزنه به سمت تیم های ایرانی و تیم ملی سنگینی می کرد.

زنگ خطر عربستان جهت کشور عزیزمان ایران

حضوری که بارها و بارها به پیروزی نمایندگان کشور عزیزمان ایران کمک کرده هست. ولی قانون جدیدی که فدراسیون فوتبال عربستان در نظر گرفته، شاید باعث شود که حتی فوتبال عربستان از این نظر نیز به فوتبال کشور عزیزمان ایران نزدیک شود و حتی پیش هم بیافتد. فدراسیون فوتبال عربستان از تماشاگران خواسته که از این بعد با حضور خانواده ها در استادیوم های ورزشی به تماشای بازی ها بنشینند. علاوه بر اینکه آنها چند وقت پیش حضور بانوان را به ورزشگاه آزاد کردند. موضوعی که در کشور کشور عزیزمان ایران همچنان با چالش روبرو است و این اقدام فدراسیون فوتبال عربستان جهت جذب تماشاگر زیاد می تواند زنگ خطری جهت یکه تازی پرشور بودن تماشاگران ایرانی باشد.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | فوتبال | عربستان | استادیوم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz