chincona سرگرمی سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

chincona: سرگرمی سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ایثار به سبک سیروان

هیچ نیروی خودسری در کار نیست. کار، کار سیروان خسروی هست؛ ضرر را به جان خریده و کنسرتش را لغو کرده هست. او جهت نخستین بار یک اقدام عملی انجام داده؛ در برابر آنه

ایثار به سبک سیروان

ایثار به سبک سیروان

عبارات مهم : ایران

هیچ نیروی خودسری در کار نیست. کار، کار سیروان خسروی هست؛ ضرر را به جان خریده و کنسرتش را لغو کرده هست. او جهت نخستین بار یک اقدام عملی انجام داده؛ در برابر آنهایی که کمپین راه می اندازند، افطاری نمی روند و از دولت انتقاد می کنند، ولی خودشان زندگی روبه راهی دارند. شاید بگویند خودزنی کرده، ولی او به خاطر حمایت از مردم قید پولش را زده است: «وقتى مي بينم كه كمر مردم زير بار مشكلات شكسته شده است و من هم مثل تمام جامعه شرايط روحى نابسامانى دارم، وقتى مي بينم كه تمام كسب وكارها تعطيل شده است و نان آور خانواده چيزى جز شرمندگى به خونه اش نمي بره، من هم كنسرت پایتخت کشور عزیزمان ایران رو لغو و علاوه بر از دست دادن سود ١٢ سانس كنسرت ، ١٥٠ ميليون تومان خسارت كنسلى اجرا به سالن پرداخت مي كنم، ولى شرفم رو به منافع شخصى خودم نمي فروشم.»

بارها کنسرت هایش لغو شده است و یک بار هم لرها از سرزمین مادری اش دست به یکی کردند تا جهت هر لحظه قید کنسرت را در آنجا بزند آن هم فقط به علت یک تصویر و نوشته از روزهای آلوده تهران. سنندجی ها فقط به علت این که سیروان در آن متن نوشته «تهران شهر من»، کمپین «تحریم سیروان خسروی» به راه انداختند؛ او را کُرد بی غیرت خواندند و کنسرتش را لغو کردند، آن هم در حالی که او در پایتخت کشور عزیزمان ایران به دنیا آمده و احتمالا حق داشته این شهر پر از دود و ترافیک را با همه مشکل هایش شهر خود بداند. این آخرهای خیلی از هنرمندان، بازیگران و ورزشکاران به اوضاع نامناسب اقتصادی معترض شده است اند و هر روز هزاران پست و کامنت به علت گرانی قیمت دلار، خودرو، سکه و طلا راهی شبکه های مجازی می شود.

روزنامه شهروند

ایثار به سبک سیروان

واژه های کلیدی: ایران | تهران | سیروان خسروی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz