chincona سرگرمی سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

chincona: سرگرمی سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

گت بلاگز اخبار بین الملل عالی ترین آمارهای اقتصادی روی زمین متعلق به آمریکاست! / ترامپ

دونالد ترامپ- مدیر جمهور آمریکا- در توئیتی جنجالی مدعی شد عالی ترین آمارها از عملکرد اقتصادی در کره زمین متعلق به آمریکا است. 

عالی ترین آمارهای اقتصادی روی زمین متعلق به آمریکاست! / ترامپ

ترامپ: عالی ترین آمارهای اقتصادی روی زمین متعلق به آمریکاست!

عبارات مهم : اقتصاد

دونالد ترامپ- مدیر جمهور آمریکا- در توئیتی جنجالی مدعی شد عالی ترین آمارها از عملکرد اقتصادی در کره زمین متعلق به آمریکا هست.

به گزارش ایسنا به نقل از سی ان بی سی، این خبر ترامپ پیش از انتشار آمار رشد اقتصادی آمریکا در روز جمعه اعلام شده است است و به عقیده کارشناسان می تواند نشانه ای از این باشد که رشد تولیدات ناخالص داخلی آمریکا از ۴ درصد فراتر رفته هست. باید منتظر ماند و دید که آیا عملکرد اقتصادی آمریکا به اندازه ای که ترامپ را هیجان زده کرده است واقعا خوب بوده است یا خیر.

اقتصاددانان آینده نگری می کنند که رشد تولید ناخالص داخلی این کشور در سه ماهه دوم سال به ۳.۸ درصد رسیده است که تقریبا ۲ برابر رشد ۲ درصدی سه ماهه نخست سال و رشد ۲.۳ درصدی اقتصاد این کشور در سال ۲۰۱۷ محسوب می شود. اگر این آینده نگری درست باشد سریع ترین رشد اقتصادی آمریکا از سه ماهه سوم سال ۲۰۱۴ تاکنون رقم خورده است که طی آن رشد اقتصاد آمریکا به ۵.۲ درصد رسید.

عالی ترین آمارهای اقتصادی روی زمین متعلق به آمریکاست! / ترامپ

دولت ترامپ دستیابی به رشد ۳ درصدی در سال را هدفگذاری کرده است که از وقت بحران اقتصادی سال ۲۰۰۸ تاکنون این کشور موفق نشده است بدان دست یابد. با این حال قیمت آینده نگری شده است به وسیله شعبات منطقه ای بانک مرکزی آمریکا از رشد اقتصادی این کشور متفاوت است و بانک آتلانتا رشد ۴.۵ درصدی و بانک شعبه نیویورک رشد ۲.۷ درصدی را آینده نگری کرده اند.

پیشتر نیز ترامپ با توئیت های زودهنگام خود از اقتصاد آمریکا خبرسازشده بود. او در ماه ژوئن یک ساعت مانده به انتشار آمار به وسیله وزارت کار آمریکا اعلام کرد ۲۲۳ هزار شغل ایجاد شده است است در حالی که آمار انتشار یافته نشان داد ۱۸۸ هزار شغل ایجاد شده است هست.

دونالد ترامپ- مدیر جمهور آمریکا- در توئیتی جنجالی مدعی شد عالی ترین آمارها از عملکرد اقتصادی در کره زمین متعلق به آمریکا است. 

واژه های کلیدی: اقتصاد | انتشار | آمریکا | اقتصاد | اقتصادی | دولت ترامپ | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz