chincona سرگرمی سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

chincona: سرگرمی سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

گت بلاگز اخبار اجتماعی احتمال وقوع سیلاب‌های محلی

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به وقوع بارش پراکنده در تعدادی از استان‌ها طی دو روز آینده، نسبت به وقوع احتمالی سیلاب‌های محلی هشدار داد.

احتمال وقوع سیلاب‌های محلی

احتمال وقوع سیلاب های محلی

عبارات مهم : ایران

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به وقوع بارش پراکنده در تعدادی از استان ها طی دو روز آینده، نسبت به وقوع احتمالی سیلاب های محلی هشدار داد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی و خروجی مدل ها، امروز و روز شنبه در دامنه های جنوبی زاگرس، مناطق جنوبی و نیمه غربی فارس، بعضی مناطق کهگیلویه و بویر احمد، مناطق شمالی و نیمه شرقی بوشهر، ارتفاعات چهارمحال و بختیاری و ارتفاعات شرق خوزستان رشد ابر و رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی آینده نگری می شود.

احتمال وقوع سیلاب‌های محلی

وی افزود: روز یکشنبه نیز بارش ها در مناطق ذکر شده است تقویت می شود و ناپایداری به دامنه های زاگرس مرکزی در غرب اصفهان و شرق لرستان نیز کشیده می شود.

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی گفت: از بعدازظهر فردا (شنبه 25 شهریورماه) با گذر موجی از نوار شمالی کشور، ابتدا در مناطقی از شمال غرب و روز یکشنبه علاوه بر شمال غرب درارتفاعات غرب و ارتفاعات البرز مرکزی نیز رشد ابر، رگبار پراکنده باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی آینده نگری می شود.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به وقوع بارش پراکنده در تعدادی از استان‌ها طی دو روز آینده، نسبت به وقوع احتمالی سیلاب‌های محلی هشدار داد.

وظیفه تاکید کرد: با توجه به اینکه در این روزها رگبار موقت باران به شکل ناگهانی رخ می دهد و روان آب حاصل می تواند به طور موقت موجب سیلاب محلی در مسیل ها شود؛ از اینرو توصیه می شود عشایر جهت جلوگیری از خسارت احتمالی در مناطق یاد شده است و در بازه های زمانی بعدازظهر تا اوایل شب آمادگی مورد نیاز را داشته باشند.

وی ادامه داد: در سه روز آینده در بعضی ساعات در نوار شرقی کشور وزش باد شدید آینده نگری می شود که در منطقه زابل گاهی با گرد و خاک همراه خواهد بود.

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی در مورد شرایط هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز اظهار کرد: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا (شنبه 25 شهریورماه)، صاف خواهد بود که گاهی همراه با وزش باد همراه خواهد بود که بیشینه و کمینه دمای پایتخت کشور عزیزمان ایران در این روز 33 و 21 درجه سانتیگراد آینده نگری می شود.

احتمال وقوع سیلاب‌های محلی

وظیفه در آخر گفت: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران طی روز یکشنبه (26 شهریورماه) نیز صاف، گاهی وزش باد، در بعدازظهر نیمه ابری، همراه با زیاد کردن باد با بیشینه و کمیته دمای 31 و 20 درجه سانتیگراد آینده نگری می شود.

واژه های کلیدی: ایران | همراه | هواشناسی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz